Ministerstvo zahraničních věcí ČR

         česky   english        

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Přijďte si prohlédnout zahradu Černínského paláce v rámci festivalu Open House Praha 2021
Foto: © MZV ČR / MFA CZ
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na Den udržitelného rozvoje v zahradách Černínského paláce

Kdy: 18.09.2021 , Kde: Černínský palác

Ministerstvo zahraničních věcí ČR společně s Asociací společenské odpovědnosti vás zvou na Den udržitelného rozvoje 18. září od 13 do 18 hodin do zahrady Černínského paláce. 

Zahrady se výjimečně otevřou široké veřejnosti v rámci zábavného rodinného vzdělávacího odpoledne s názvem Hry za lepší svět. Děti i dospělí se mohou těšit na sportovně pohybový program Sportimáček s mini workshopy i zábavnými pohybovými dráhami, interaktivní tabuli Ámos Vision pro absolvování Hry za lepší svět i zajímavé workshopy České rozvojové agentury nebo Nadace Vodafone a její aplikace Záchranka.

Vstup zdarma.


Důležité organizační informace:

Návštěvníci se musí u vchodu prokázat dle  platných nařízení vlády systémem O-N-T,  tj. certifikátem o prodělaném onemocnění / certifikát o provedené vakcinaci (očkování) /certifikátem o negativním testu - RT-PCR test starý nejvýše 7 dní nebo RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin. Absolvovat bude možné také test na místě (zdarma v rámci veřejného zdravotního pojištění, prosíme s sebou kartičku pojišťovny) a prokázat se negativním výsledkem.

 

.