Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Náměstek Šrámek zahájil pátý ročník semináře „Jak se stát dodavatelem EU –Fondy vnější spolupráce EU“

 

Náměstek ministra pro řízení evropské sekce Ivo Šrámek 15. dubna 2016 v Černínském paláci uvítal na semináři více než šedesát zástupců českých podnikatelů, nevládních organizací a veřejných institucí.


 
 

Náměstek Šrámek zdůraznil, že Fondy vnější spolupráce EU představují pro české subjekty příležitost, ocenil dosavadní úspěchy českých organizací v již realizovaných projektech a ujistil o setrvalé podpoře Ministerstva zahraničí. Účastníci se seznámili s praktickými radami odborníků ohledně příležitostí získat financování z fondů Evropské unie určených pro třetí země, a se zkušenostmi zástupců úspěšných firem.

Cílem každoročních seminářů je pomocí konkrétních a aktuálních informací i praktických zkušeností pomoci k úspěchu českým subjektům. Zástupci příslušných generálních ředitelství Evropské komise v Bruselu zavítali do Prahy již popáté, a spolu s kolegy z Ministerstva zahraničních věcí a České rozvojové agentury pomohli osvětlit možnosti účasti ve výběrových řízeních na zakázky financované z evropských prostředků.

Výběrová řízení na projekty vnější spolupráce EU v mnoha oblastech jsou pravidelně vypisována na webových stránkách Evropské komise (EuropeAid).

Příspěvky přednesené v rámci semináře naleznete níže:

přílohy

Prezentace1 638 kB ppt (Prezentace) 20.4.2016

Priloha2 1 MB pptx (Dokument) 20.4.2016

Priloha3 297 kB pptx (Dokument) 20.4.2016

Priloha4 1 MB ppt (Prezentace) 20.4.2016

.