Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Zahájení semináře k Fondům vnější spolupráce EU
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář k Fondům vnější spolupráce EU

 

Dne 15. června 2015 se v prostorách Ministerstva zahraničních věcí uskutečnil seminář pro české firmy, nevládní organizace a veřejné instituce k Fondům vnější spolupráce EU.

Již počtvrté uspořádalo Ministerstvo zahraničních věcí informační seminář, jehož cílem bylo sdílet co nejvíce konkrétních a aktuálních informací s českými subjekty (nevládními neziskovými organizacemi, podnikatelskými subjekty a orgány státní správy) k problematice Fondů vnější spolupráce. Hlavním záměrem akce bylo informování českých subjektů o možnostech jejich většího zapojení do fondů vnější spolupráce EU.

Na semináři vystoupil pan Jiří Hladík, zástupce Evropské komise, který objasnil řadu specifik týkající se čerpání z Fondů vnější spolupráce. Upozornil na časté chyby žadatelů a hostům detailně vysvětlil, jak mají postupovat, aby uspěli v zahraniční konkurenci.

V rámci semináře se podařilo diskutovat řadu problémů, se kterými se žadatelé často setkávají a nastavit kontakty pro další spolupráci. Jako jeden z bodů byly diskutovány také možnosti propojení mezinárodních finančních nástrojů s fondy vnější spolupráce.

 

Přehled fondů vnější spolupráce (PPT, 2 MB)

Jak se stát dodavatelem (1) (PPT, 262 KB)

Jak se stát dodavatelem (2) (PPT, 270 KB)

Jak se stát dodavatelem (3) (PPTX, 301 KB)

Zakázky ve vnější akci EU (PPTX, 2 MB)

.