Ministerstvo zahraničních věcí ČR

         česky   english        

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vyhlášení výsledků výtvarné, literární a fotografické soutěže 2020 -2021

 

Dne 15. září byly v prostorách Ministerstva zahraničních věcí v budově Černínského paláce vyhlášeny výsledky výtvarné, literární a fotografické soutěže 2020-21, jejíž téma se neslo v duchu tématu vyhlášeného Valným shromážděním OSN  v roce 2020, a to „Mezinárodní rok zdraví rostlin“. Soutěž tradičně pořádá Klub ekologické výchovy z.s. (KEV) – profesní sdružení pedagogů a škol pro environmentální vzdělávání s více než dvacetipětiletou tradicí, ve spolupráci se sekretariátem  České komise  pro UNESCO a Zeleným křížem.

Slavnostního předání diplomů a cen úspěšným vítězům soutěže - žákům základních a středních škol - se zúčastnili vedoucí tajemník České komise pro UNESCO  PhDr. František Med, předseda Zeleného kříže ing. Štěpán Kyjovský, akad.mal. Hana Sokoltová – Zpěváková, a předsedkyně KEV a čestná členka České komise pro UNESCO Doc. M. Švecová, CSc.

V letošním roce bylo do soutěže zasláno 102 výtvarných prací ze 25 základních a středních škol. Přehled výsledků soutěže je k dispozici na webových stránkách KEV.

Předání ocenění dne 15.9. na MZV ČR

Předání ocenění dne 15.9. na MZV ČR

Předání ocenění dne 15.9. na MZV ČR

Předání ocenění dne 15.9. na MZV ČR

.