Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vyhlášení výzvy v Programu B2B

 

Česká rozvojová agentura vyhlásila dne 12. 10. 2021 výzvu pro předkládání žádostí o dotaci na přípravu a realizaci projektů v rámci „Programu rozvojového partnerství pro soukromý sektor (program B2B)“ pro rok 2022.

Cílem Programu B2B v gesci České rozvojové agentury je zapojení soukromého sektoru do naplňování cílů zahraniční rozvojové spolupráce ČR, podpora soukromého sektoru v rozvojových zemích a zároveň plnění Cílů udržitelného rozvoje (SDGs). Projekty tak musí představit rozvojový dopad pro daný region nebo cílovou skupinu, např. rozvoj podnikatelského prostředí, zapojení místních dodavatelů do hodnotových řetězců, posílení konkurenceschopnosti, přenos technologií a know-how, tvorbu nových a kvalifikovaných pracovních míst, environmentálně přijatelné technologie nebo zavádění výrobních a pracovních standardů.

Znění výzvy a podrobnosti k podání žádosti o dotaci naleznete ZDE.

Žádosti je možno předkládat do 26. 11. 2021, do 15:00.

V souvislosti s výzvou Česká rozvojová agentura připravila webinář pro potenciální žadatele, který proběhne dne 25. 10. 2021 od 10:00 hodin. Během webináře se firmy seznámí se strategií a s pravidly programu a rovněž s procesem přípravy a podání žádosti.

Registraci na webinář najdete ZDE.

.