Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Challenge Fund 2022: Přihlášky jsou otevřené

 

Partnerství pro cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN s radostí oznamuje, že byla otevřena výzva pro přihlášky do Challenge Fund 2022.
 


Cílem projektů Challenge Fund je přenos českých inovací do 6 partnerských zemí. Jedná se o Bosnu a Hercegovinu, Etiopii, Gruzii, Kambodžu, Moldavsko a Zambii. Podporované inovace mohou pocházet z mnoha oblastí od zdravotnictví, komunitního plánování po implementaci moderních technologií v dopravě. Více informací o proběhlých projektech a pravidlech programu najdete v portfoliu projektů na našich webových stránkách www.undp.cz.

Výzva Challenge Fund 2022 je určená českým soukromým firmám, univerzitám, výzkumným centrům a neziskovým organizacím. Žadatelé musejí mít lokálního partnera, aby byla zajištěna dlouhodobá udržitelnost projektů.

V rámci grantu je možno získat až 40 000 USD na roční projekt, podporu během realizace, a také reference od Rozvojového programu OSN (v případě úspěšné realizace).  Žadatelé musí také poskytnout minimální spolufinancování 20 %. Začátek implementace je předpokládaný na konec září 2022 a trvání projektu je 12 měsíců  Uzávěrka přihlášek je neděle 31.7.2022, 11:59 SEČ.

 

Zúčastnit se můžete také následujících seminářů:

  • Online seminář “Jak podat úspěšnou přihlášku?” v úterý 28.6.2022, 15:00 – 16:00 SEČ (v češtině) Registrační formulář
  • Online seminář “How to submit Challenge Fund application”, středa 29.6.2022, 15:00 – 16:00 SEČ (v angličtině) Registrační formulář

 

Pro více informací o nástroji Challenge Fund navštivte prosím webové stránky, LinkedIn  nebo napište na cup.applications@undp.org.  

Projekty jsou finančně podporované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky z programu Zahraniční rozvojové spolupráce ČR.

Logo, company name

Description automatically generated

 

.