Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Předání výtěžku Mezinárodního vánočního festivalu pořádaného Asociací manželek diplomatů
Foto: Markéta Trnková
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Předání výtěžku Mezinárodního vánočního festivalu pořádaného Asociací manželek diplomatů

 

Ve středu 16. 5. 2018 se v Černínském paláci konal slavnostní ceremoniál při příležitosti předání finančního daru 26 českým charitativním organizacím, který byl získán z výtěžku Mezinárodního vánočního festivalu pořádaného Asociací manželek diplomatů (Diplomatic Spouses Association - DSA) v roce 2017

Mezinárodní vánoční festival, pořádaný každoročně manželkami zahraničních velvyslanců v ČR pod záštitou první dámy, vezme pokaždé tisíce návštěvníků na pomyslnou cestu kolem světa. Kulturní festival a naprosto jedinečný adventní trh s neopakovatelnou atmosférou orientálního tržiště vydělal v roce 2017 českým charitativním organizacím přes 2 miliony korun. Asociace získala za 20 let své existence více než 68 milionů korun a podpořila několik stovek projektů.

Vzhledem k tomu, že DSA funguje na dobrovolnické bázi a 100% vydělaných peněz je věnováno charitativním organizacím a nikoliv na provoz nebo reklamní kampaně, nejlepším způsobem, jak si nenechat ujít letošní festival, je sledovat oficiální Facebook: www.fb.com/dsaprague nebo navštívit webovou stránku www.dsaprague.org.

 

 

galerie

Diplomatic Spouses Association

.