Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Dokumenty k jednání o uzavření Dohody mezi ČR a Kyperskou republikou o podpoře a vzájemné ochraně investic

 

Žádost o poskytnutí veškerých existujících dokumentů k jednání o uzavření Dohody mezi ČR a Kyperskou republikou o podpoře a vzájemné ochraně investic, jež byla podepsána dne 15. června 2001 a vstoupila v platnost dne 25. září, zejména jakékoliv tzv. přípravné práce (travaux préparatoires)  vztahující se k  uvedené dohodě, nóty, korespondence či jiné dokumenty připravené Českou republikou, nebo vyměněné mezi Českou republikou a Kyperskou republikou, jež se vztahují ke sjednávání uvedené dohody, či k interpretaci jejího textu nebo její aplikaci.
 

K této žádosti MZV sděluje následující:

V případě uvedené smlouvy není gestorem MZV, ale Ministerstvo financí. Ministerstvo zahraničních věcí tzv. travaux préparatoires (např. protokoly z expertních jednání atp.) ke smlouvám, jejichž gestorem samo není, standardně nearchivuje. Doporučujeme proto obrátit se s touto žádostí přímo na Ministerstvo financí.

Standardní skartační lhůta u většiny spisů na Ministerstvu zahraničních věcí činí 5 let. Kopie dokumentů, které se podařilo dohledat, naleznete v příloze.

přílohy

Příloha k žádosti dle zák. 106/1999 Sb. 2 MB pdf (Acrobat dokument) 20.10.2016

.