Ministerstvo zahraničních věcí ČR

      česky   english        

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Informace pro turisty - Polsko

 

Žádost ze dne 22. 5. 2018.

Dobrý den,
dne 9. Června roku letošního, chystáme se ve 3 osobních automobilech překročiti hranici státní s republikou Polskou a na území státu cizího zdržeti se. Proto na vás obracím se, neboť informovati se, zda na území republiky Polské je zákonem barva vesty výstražné definována a zda-li přístroj hasící revizi platnou míti musí.

MZV jakožto povinný subjekt Vaši žádost posoudilo a rozhodlo, že v souladu s § 6 odst. 1 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, Vás odkazuje na zveřejněnou informaci:

https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/other.html

V této rubrice naleznete užitečné  informace pro turisty. Nicméně ke sdělování  závazných informací o zákonech cizího státu je příslušný pouze zastupitelský úřad daného státu. Naše informace jsou určeny jen k základní orientaci.

Zasíláme Vám tedy  též webový odkaz s kontakty na Velvyslanectví Polské republiky v Praze a doporučujeme Vám se na něj s dotazem obrátit:

https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/kontaktni_cizi_urad/-mzv-publish-cz-o_ministerstvu-adresar_diplomatickych_misi-cizi_urady_pro_cr-polsko_velvyslanectvi_polske_republiky.html

.