Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výběrové řízení na poskytovatele taxislužby

 

Účast společnosti HALOTAXI

Ministerstvo zahraničních věcí zahájilo zadávací řízení na plnění veřejné zakázky  "Zajištění dopravy pro služební cesty zaměstnanců Ministerstva zahraničních věcí České republiky " formou výzvy více zájemcům. Způsob zadávacího řízení zvolilo MZV ČR s přihlédnutím ke skutečnosti, že se jednalo o veřejnou zakázku malého rozsahu. Zvolený způsob je v souladu se zněním § 18 odst. 5 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Zadávací řízení nebylo zveřejněno, zadávací podmínky obdržely oslovené společnosti ve výzvě.
            Na základě žádosti byly zadávací podmínky poskytnuty také společnosti  HALOTAXI, s.r.o., která poté podala nabídku na plnění výše uvedené veřejné zakázky. Společnost HALOTAXI, s.r.o. byla po podání nabídky vyzvána k účasti v e-aukci. HALOTAXI, s.r.o., výzvu v zastoupení  ředitele přijala a podala celkově 2. nejvhodnější nabídku.
            V případě, že s uchazečem, který podal nejvhodnější nabídku, nebude uzavřena smlouva, bude společnost HALOTAXI zástupcem ministerstva zahraničních věcí vyzvána k jednání o uzavření smlouvy o službách. Svojí nabídkou je společnost HALOTAXI, s.r.o., vázána do 31. 3. 2012.

.