Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zaměstnanecká karta - ZÚ Hanoj

 

Žádost ze dne 8. 6. 2018.

1.V jaký přesný čas byli na objednávací linku spojeni žadatelé, kterým se podařilo sjednat termín pro podání žádosti o vydání zaměstnanecké karty dne 7. 6. 2018?

Ad bod č. 1. žádosti:

V 9:00 středoevropského času.

3. Z jakého důvodu došlo k opětovné změně systému sjednávání termínů pro podání žádosti o vydání zaměstnanecké karty, tedy z jakého důvodu bylo dne 7. 5. 2018 nastaveno objednávání prostřednictvím e-mailu a dne 5. 6. 2018 byla ohlášena změna systému a bylo spuštěno sjednávání termínů pro podání žádosti o vydání zaměstnanecké karty prostřednictvím telefonického objednávání?

Ad bod č. 3. žádosti:

MZV je dle rozsudků Nejvyššího správního soudu ČR z května 2017 povinno zajistit maximální možnou míru transparentnosti objednávání žadatelů k podání žádosti o pobytové oprávnění na Zastupitelském úřadu České republiky v zahraničí.

Ke změně objednacího systému MZV přikračuje v případě vzniku podezření na možnou manipulaci s objednacím systémem subjekty mimo MZV.

Současné telefonické objednávání pro zaměstnanecké karty na Zastupitelském úřadu České republiky v Hanoji je administrováno Ministerstvem zahraničních věcí ČR v Praze.

.