Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zaslání žádosti do výběrového řízení na pozici administrativní referent MZV

 

Žádost ze dne 6. 12. 2017.

"Žádám o poskytnutí informace týkající se výběrového řízení na pozici: administrativní referent s předpokladem vyslání na zastupitelský úřad. Svoji žádost jsem podal 6. listopadu 2017. Mohli byste mi poskytnout informaci: do jakého data dostanu vyrozumění o jejím průběhu?"

MZV jakožto povinný subjekt žádost posoudilo a rozhodlo o poskytnutí informace.

U Vaší osoby evidujeme dvě žádosti o přijetí do služebního poměru, a to na služební místo administrativního referenta s předpokládaným vysláním na zastupitelský úřad (se znalostí francouzštiny) č.j. 454969/2017-PERS a rovněž na služební místo administrativního referenta s předpokládaným vysláním na zastupitelský úřad (se znalostí portugalštiny) č.j. 454955/2017-PERS.  

Tato výběrová řízení probíhají v režimu zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě. Dle ust. § 164 odst. 1 tohoto zákona se výběrová řízení zpravidla dokončí do 90 dnů od uplynutí lhůty pro podávání žádostí. 

V současné chvíli jsou Personálním odborem MZV pečlivě posuzovány a vyhodnocovány žádosti všech uchazečů, tj, jsou ověřovány jazykové a další předpoklady. Dalším krokem v těchto výběrových řízení bude vyrozumění neúspěšných uchazečů o vyřazení z výběrového řízení a rovněž pozvání úspěšných uchazečů k ústnímu pohovoru. Informace o stavu Vašich žádostí se dozvíte nejpozději začátkem měsíce ledna 2018.

 

.