Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

ZÚ Hanoj - celkový počet přijatých e-mailů

 

Žádost ze dne 17. 10. 2018.

Dne 27.09.2018 se na webových stránkách Zastupitelského úřadů v Hanoji objevila informace následujícího znění:

Velvyslanectví ČR v Hanoji tímto oznamuje, že s ohledem na soustavnou snahu o zefektivnění objednávacího systému bude od 1.10.2018 objednávání žadatelů prováděno prostřednictvím e-mailové adresy visa_hanoi@mzv.cz administrované Vízovým odborem MZV ČR.

První registrace proběhne dne 4. 10. 2018 od 15 hodin vietnamského času.

Platný alfanumerický kód bude zveřejněn na webových stránkách velvyslanectví www.mzv.cz/hanoi.

E-mail musí splňovat požadavky uvedené na webových stránkách zastupitelského úřadu, jinak bude z dalšího zpracování vyřazen.

Objednávání není určeno pro žadatele o zaměstnanecké karty.

Kapacita zastupitelského úřadu čítá 160 slotů měsíčně.

S odkazem na požadavky, které e-mail musí obsahovat a které jsou k dispozici na webových stránkách zastupitelského úřadu, obsahují tyto požadavky mimo jiné následující text: Pro tento druh objednání je třeba v předmětu e-mailové zprávy napsat aktuální alfanumerický kód, který platí do naplnění kapacity zastupitelského úřadu a obnovuje se po uplynutí 4 týdnů. Přesný čas obnovení alfanumerického kódu bude vždy zveřejněn na webových stránkách zastupitelského úřadu. V případě neuvedení alfanumerického kódu do předmětu e-mailu bude Váš e-mail systémem označen jako spam a bude automaticky vyřazen.(podtrženou pasáž zvýraznil žadatel)

Dne 04.10.2018 v v 5:33 hod. byla na webových stránkách zastupitelského úřadu v českém jazyce vyvěšena informace, že nový alfanumerický kód platný od 4.10.2018 od 15 hodin vietnamského času je: 4CTB2U78. Na e-maily doručené před tímto datem a hodinou nebude brán zřetel a budou považovány za neplatné. V 5:40 hod vietnamského času byla tato informace vyvěšena i na webových stránkách Zastupitelského úřadu ČR v Hanoji ve vietnamské verzi.

Pro potřebu zastupování mých současných i budoucích klientů, občanů Vietnamu, kteří usilují nebo budou usilovat o možnost osobně podat svoje žádosti o pobytová oprávnění na Velvyslanectví ČR v Hanoji, žádám tímto podle z.č. 106/1999 Sb.Velvyslanectví ČR v Hanoji, jakožto povinného, o informace, a to:

1.

Sdělení celkového počtu přijatých e-mailů dne 04.10.2018 a e-mailové adrese visa_hanoi@mzv.cz

____

MZV jakožto povinný subjekt Vaši žádost posoudilo a rozhodlo o poskytnutí informací.

Celkový počet přijatých e-mailů dne 4. 10.2018 na výše uvedené  e-mailové adrese byl 2551.

 

.