українською  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Kyjev
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká oficiální expozice na veletrhu Aqua Therm 2021 v Kyjevě

Ve dnech 18. – 20. května 2021 se v Kyjevě konal mezinárodní veletrh Aqua Therm, v jehož rámci Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky zajistilo českou oficiální účast. Velvyslanec Radek Matula se zúčastnil slavnostního zahájení české oficiální expozice, kde bylo prezentováno 6 společností: WOMBAT, PRESSKAN system, HP Trend, VAPO, WERO Energy a Czech Water Alliance. Velvyslanec navštívil také samostatné stánky firem Thermona Centr, Biotal a Bohemia. 

V průběhu veletrhu se uskutečnil také workshop formou setkání na české expozici s vedením Kyivvodokanalu a jeho technickými specialisty. Jednání probíhala formou B2B postupně s českými vystavovateli a obchodními partnery.


Organizaci české oficiální expozice na veletrhu Aqua Therm už druhý rok za sebou zajišťovala firma MAEP, s.r.o. ve spolupráci s kanceláří CzechTrade v Kyjevě. Letošní česká účast, včetně samostatných stánků, byla jednou z největších zahraničních účastí na Aqua Therm. Český stánek obdržel cenu pořadatelů za nejlepší design.

.

.