česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Knowmad Productions
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český filmový festival 2022

Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur po dvouleté přestávce pořádá návrat českých oceněných filmů na kulturní scénu Kuala Lumpur.

Festival českého filmu se od svého vzniku v roce 2017 osvědčil jako most kulturní výměny mezi Českem a Malajsií. Letošní ročník uvádí Velvyslanectví České republiky v Malajsii za podpory třech dlouholetých spolupracovníků a partnerů, Golden Screen Cinemas (GSC), Knowmad Productions a Cinema Online.

Hlavním tématem festivalu je rodinná komedie z posledních padesáti let. Toto téma bylo zvoleno nejen proto, aby se všichni po dvou neklidných letech zasmáli a zlepšila se jejich nálada, ale také proto, aby přineslo nadčasové a časem prověřené kvalitní filmy vyrobené v Česku. Účastníci se budou moci pobavit u těch nejlepších českých komedií, včetně komedie století „S tebou mě baví svět“, kterou miluje a oceňuje řada generací českých krajanů.

Festivaloví nadšenci se mohou těšit na Festival českých filmů 2022 v Mid Valley Megamall v Kuala Lumpur od 23. do 25. září 2022. Promítání je zdarma; vstupenky můžete získat podle zásady „kdo dřív přijde, ten dříve mele“ buď na webu GSC nebo v mobilní aplikaci GSC. Velvyslanectví srdečně zve malajsijskou i mezinárodní veřejnost na tuto kinematografickou přehlídku z České republiky.

Upozornění: Promítání filmu dne 23. září je pouze na pozvánku, lístky pro veřejnost nejsou k dispozici. Máte-li zájem o pozvánku, kontaktujte prosím velvyslanectví na emailovou schránku info_kualalumpur@embassy.mzv.cz .

Flyer Ia

Flyer Ia

Flyer II.

Flyer II.