česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.mte.org.my
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Malaysian Technology Expo 2022 láká k virtuální účasti

Kdy: 21.03.2022 - 25.03.2022

Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur informuje zájemce z řad inovačních a technologických firem, že letošní ročník Malaysia Technology Expo (MTE) se bude konat virtuálně od 21. do 25. března 2022. Tato akce mezinárodního rozměru nabízí několik možností účasti – od pouhé registrace jako návštěvníka (zdarma) až po několik balíčků pro vystavovatele na virtuálním stánku.
 

V roce 2021 se na této mezinárodní události sešlo více než 7 677 rozhodujících činitelů a klíčových průmyslových hráčů z 18 zemí.  Akce tak zásadně usnadnila navázání  kontaktu mezi zahraničními a malajsijskými inovátory navzdory omezenému cestování v důsledků koronavirové pandemie.  I přes koranivrem ovlivněný rok 2021 se ocenění Innovation Awards Program 2021 zúčastnilo na 642 špičkových inovací z více než 16 zúčastněných zemí. Další ze součástí veletrhu pak bude Technologický dialog Malajsie – Chorvatsko či Inovační tržiště zaměřené na B2B propojení a networking.

Návštěvníci se mohou MTE 2022 zúčastnit i bez nutnosti letět do Malajsie. Registrace pro vzdálenou účast je možná na odkazu veletrhu (zdarma) anebo prostřednictvím obchodního úseku Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur ( Commerce_KualaLumpur@mzv.cz )

Možnosti virtuálních stánků jsou odstupňovány na Standartní (1 250 USD), Business (1 400 USD), anebo Platinum (1 750 USD) balíček.

Další detaily o akci naleznete v přiložené brožuře.

Rádi bychom využili této příležitosti, rozšířili pozvánku organizátorů – Protempt Exhibitions and Conferences Sdn. Bhd. a vřele účast doporučili českým firmám se zájmem o Malajsii.

 

Milan Dostál, obchodní rada, Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur

přílohy

Informační brožura 2 MB PDF (Acrobat dokument) 15.2.2022