česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Oil & Gas Asia 2022
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

V Malajsii se bude konat významný petrolejářský veletrh Oil & Gas Asia 2022

Kdy: 13.09.2022 - 15.09.2022

Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur informuje zájemce z řad českých firem o konání významného veletrhu ropného a petrolejářského sektoru Oil & Gas Asia 2022, největší akci svého druhu v jihovýchodní Asii. Veletrh se uskuteční 13. – 15. září 2022 v Kuala Lumpur a nabídne mnoho doprovodných akcí, včetně paralelní konference.
 

Během Oil & Gas Asia 2022 jsou sloučeny víceré akce, které zahrnují Malaysian Oil, Gas and Energy Services Council (MOGSEC) či Petrochemicals Sustainability Conference 2022 (PSC 2022). Veletrh a konference tak nabídnou vrcholnou příležitost se seznámit s novými trendy, které odpovídají aktuální agendě v oboru. Malajsie, jako regionální centrum pro ropu, plyn a energii, je v tomto ohledu v ideální pozici.

Mezi účastníky nebudou chybět hlavní hráči v oboru, jako Petronas, LOTTE Chemical Titan, Velesto Energy, Eftech Group, BASF Malaysia, Poratha Corporation, Dagang NeXchange či BPE Engineering & Services.

Více informací je dostupných na webových stránkách veletrhu Oil & Gas Asia 2022. či v přiložených brožurách.

Další zdroje pak představují:

Facebook: https://www.facebook.com/oilandgasasiaofficial
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/oil-and-gas-asia
Instagram: https://www.instagram.com/oilandgasasiaseries/
Twitter: https://twitter.com/OGA2021

Místem konání je konferenční centrum Kuala Lumpur Convention Centre. Akci zajišťuje renomovaná nadnárodní společnost Informa Markets.

Očekává se, že dominantními tématy budou udržitelnost, růst a budoucí ambice tohoto odvětví, jak průmysl reflektuje nové poznatky a inovativní cesty ve světle dopadu koronavirové pandemie, volatilitu trhů, globální ambice energetické transformace a cíle s nulovými čistými emisemi uhlíku.

Pro registraci použijte uvedený web či kontaktujte přímo zástupce Informa Markets p. Derricka Yeow – derrick.yeow@informa.com

 

Milan Dostál, obchodní rada, Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur

přílohy

Brožura 2 MB PDF (Acrobat dokument) 5.8.2022

Nabídka 10 MB PDF (Acrobat dokument) 5.8.2022

Press release 166 KB PDF (Acrobat dokument) 5.8.2022