عربي  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Czech Embassy
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanectví prezentovalo českým zdravotnickým společnostem obchodní příležitosti v Kuvajtu

Dne 24. 9. 2019 vystoupil ekonomický diplomat zastupitelského úřadu ČR v Kuvajtu, Jakub Jaroš, s prezentací na teritoriálním semináři Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických potřeb (AVDZP) s názvem „Exportní příležitosti v oblasti zdravotnictví v Saudské Arábii, Ománu a Kuvajtu“.

Ekonomický diplomat přítomným zástupcům členů asociace - předním českým výrobcům a dodavatelům zdravotnických technologií, nástrojů, protéz, implantátů či léčiv - přiblížil současný stav a perspektivy kuvajtského zdravotnictví, strukturu a organizaci zdravotního sektoru a hlavní kuvajtské obchodní společnosti působící na trhu.

Prezentace se zaměřovala i na hlavní perspektivní obory a příležitosti, které kuvajtský trh skýtá českým výrobcům a dodavatelům zdravotnických potřeb. Seminář, který zahájil náměstek ministra pro sekci mimoevropských zemí, ekonomické a rozvojové spolupráce, Martin Tlapa, měl posloužit jako zdroj informací o zájmových teritoriích pro členy AVDZP, kteří zvažují vstup na trhy těchto zemí.  

Jakub Jaroš, ekonomický diplomat, zastupitelský úřad ČR v Kuvajtu

Galerie


seminář AVDZP