عربي  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

18. května 2022 se v Kuvajtu uskuteční B2B workshop ve spolupráci s agenturou CzechTourism

Dovolujeme si Vás pozvat na B2B workshop v Kuwait City pořádaný leteckou společností Jazeera Airways ve spolupráci s agenturou CzechTourism a pod záštitou Velvyslanectví ČR v Kuvajtu.
Akce se uskuteční  dne 18. května 2022 v Kuwait City při příležitosti spuštění přímé letecké linky mezi Kuvajtem a Českou republikou v červnu tohoto roku.
Účast na akci je ZDARMA, každý z účastníků si hradí pouze cestovní výdaje (doprava, ubytování) a případnou spedici materiálů. V rámci akce bude možné setkat se s cca 50 B2B partnery z řad touroperátorů a médií.

CzechTourism (zahraniční zastoupení v Dubaji) si Vás tímto dovoluje pozvat na B2B workshop v Kuwait City, který se uskuteční dne 18. května 2022 ve spolupráci s Jazeera Airways.

Akce se uskuteční dne 18. května 2022 v Kuwait City. Účast na akci je ZDARMA, každý z účastníků si hradí pouze cestovní výdaje (doprava, ubytování) a případnou spedici materiálů. V rámci akce bude možné setkat se s cca 50 B2B partnery z řad touroperátorů a médií.

Přihlášku na akci naleznete ZDE.

Vaši účast prosím potvrďte na email: kroutil@czechtourism.cz a to nejpozději do 28. dubna 2022, 15:00. Kapacita míst je velmi omezena a organizátor si vyhrazuje právo vybrat finální skladbu účastníků akce.

Akce je vhodná pro partnery, kteří se již na Kuvajt specializují - DMC, hotely, lázeňské subjekty či ostatní poskytovatelé služeb CR

Více informací:
Marek Kroutil,
manažer pro mezinárodní marketing - nové trhy
kroutil@czechtourism.cz

Zdroj: https://www.czechtourism.cz/cs-CZ/Vyzvy-a-akce/Archiv/2022/Pozvanka-na-B2B_workshop_Kuvajt

 

Ing. Tereza Valášková, Ph.D. ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Kuvajtu