česky  español 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republika se představila jako destinace pro kongresovou a incentivní turistiku

Od 2. do 8. prosince 2019 proběhla obchodní mise peruánských obchodních zástupců  do České republiky, pořádaná v rámci projektu ekonomické diplomacie ve spolupráci s agenturou CzechTourism. Skupina se při ní seznámila s místy České republiky vhodnými pro pořádání kongresů, firemních setkání, seminářů apod.
 

Zástupci peruánských společností Costamar, EPSON, Levapan a Yellow v rámci mise navštívili nejprestižnější hotely, kláštery a paláce v Praze, Brně a Karlových Varech jako ukázku rozmanitosti služeb, které země nabízí. Exkurze umožnily také náhled do každodenního života v České republice, kde tradiční jídlo, malé trhy a kulturní akce v okolí měst vytvářejí nezapomenutelný zážitek.

Peruánští hosté byli mnohdy zcela uchváceni velmi pestrou nabídkou historických a leckdy i mystických prostor, které jsou však zcela uzpůsobeny potřebám moderní doby a které by tak uspokojily očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Jednalo by se o příjemnou změnu oproti tradičním letoviskům v regionu Latinské Ameriky, kam své klienty peruánské společnosti obvykle vozívají.

Autor: Radka Sibille, Samanta Veliz Isla, Ekonomický úsek Velvyslanectví ČR v Limě

Galerie


PROPED MICE 2019