česky  español 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Golden Prague
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká restaurace Golden Prague v Guayaquilu slavnostně otevřena

Dne 1. 2. 2021 byla slavnostně otevřena druhá restaurace pivovaru Golden Prague v Ekvádoru, tentokrát v Guayaquilu. 

Skupina Golden Prague a její místní CEO Martin Smetáček již připravují rozšíření své investice v zemi, a to do hlavního města Quita i na turisty oblíbené Galapágy. Dokonce je zvažováno, že v budoucnu by se české restaurace Golden Prague mohla dočkat i peruánská Lima.

V restauraci jsou podávány 2 druhy piva (ležák 11° a černá IPA 14°) i české pokrmy (řízek, guláš atd.). Samozřejmě, že menu podniku je podstatně pestřejší. Pivo je vařeno v pivovaru, který byl vybudován nedaleko města Cuenca. Jeho kvalitu zaručuje i sládek z České republiky.

Slavnostního otevření restaurace v Guayaquilu se zúčastnila náměstkyně Ministerstva pro podporu investic Ekvádoru Verónica Chávez Man-Ging, velvyslanec EU v Ekvádoru Charles-Michel Geurts, který kvůli inauguraci této české investice přijel z Quita, zástupci generálních konzulátů USA, Španělska a Argentiny v Guayaquilu. Mezi hosty byla i řada obchodních partnerů Golden Prague, krajané a také generální honorární konzul ČR v Guayaquilu pan José Aguilar s manželkou. Úvodní slova pronesli velvyslanec Michal Sedláček, lokální CEO firmy Golden Prague Martin Smetáček a náměstkyně Ministerstva pro podporu investic Verónica Chávez Man-Ging.

Návštěvu v této moderní restauraci vřele doporučujeme.

Golden Prague

Golden Prague

Golden Prague

Golden Prague

Golden Prague

Golden Prague