česky  español 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Velvyslanectví ČR v Limě
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Přehlídka módních výrobků značky Kuna a české bižuterie z Jablonce

Akce se uskutečnila dne 9. listopadu 2017 se na rezidenci velvyslance a vedle výrobků peruánské značky Kuna se prezentovala česká bižuterie zastoupená firmami z Jablonce.

Do Limy se přijelo prezentovat celkem 5 firem z oblasti bižuterie a sklářství, všechny z oblasti Jablonce nad Nisou. Kromě obchodního semináře pro ně velvyslanectví ČR připravilo také společenskou přehlídku peruánské módy Kuna a české bižuterie na rezidence velvyslanectví ČR. Podařilo se domluvit společnou prezentaci s nejvýznamnějším výrobcem luxusního zboží z alpacy (lamí vlna) Incalpaca, jejichž výrobky značky Kuna byly doplněny kvalitní českou bižuterií. Exkluzivní přehlídka se uskutečnila za účasti cca 250 hostů z řad diplomatů, zástupců módních a bižutérních výrobců, společenských kruhů a české kolonie. Harmonie peruánské módy a české bižuterie byla dokonalá. Vhodná kombinace ukázala přednosti obou výrobků, přičemž zejména česká bižuterie, jakožto nový produkt na místním trhu, zaujala kvalitou a pestrostí barev i provedení. Akce byla velmi úspěšná nejen pro přítomné zástupce českých firem, ale také z hlediska propagace ČR jako významné turistické destinace.

Akce podpořila mj. také zájem společnosti Incalpaca o otevření obchodu s výrobky Kuna (https://kunastores.com) v Praze. V říjnu 2017 jednal v ČR generální ředitel  Incalpaca Luis Chaves Bellido v doprovodu HK ČR v Callao Raúla Alta Torreho o možnostech budoucí spolupráce.

Pozvánka (DOC, 722 KB)

Přehlídka na rezidenci velvyslanectví ČR

Přehlídka na rezidenci velvyslanectví ČR

Přehlídka na rezidenci velvyslanectví ČR

Přehlídka na rezidenci velvyslanectví ČR

 

Přehlídka na rezidenci velvyslanectví ČR

Přehlídka na rezidenci velvyslanectví ČR