english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Ukončení činnosti honorárního konzula ČR v Belfastu, pana Milana Mládka

Dne 28.2.2021 končí svoji činnost honorární konzul ČR v Belfastu pan Milan Mládek. Pan Mládek byl jedním z nejdéle sloužících českých honorárních konzulů, který velmi obětavě a nezištně vykonával tuto náročnou funkci a zároveň se významně podílel na rozvoji česko-britských vztahů

Velvyslanec Libor Sečka k ukončení činnosti pana Mládka uvedl:

Chci i touto cestou vyjádřit mé poděkování za práci pana Mládka, kterou jako honorární konzul České republiky v této čestné funkci velmi oddaně a profesionálně odvedl. Jeho služba ve prospěch České republiky je vysoce ceněna nejenom občany ČR, ale i naším velvyslanectvím a Ministerstvem zahraničních věcí České republiky.

Díky jeho osobnímu přístupu obětavě a nezištně poskytoval pomoc českým občanům a významně se podílel na rozvoji česko-britských vztahů. Bylo mi opravdu ctí a potěšením spolupracovat s jedním z našich nejdéle sloužících honorárních konzulů.

Je mi líto, že současná situace nedovoluje, abych osobně panu Mládkovi za práci poděkoval. Věřím však, že se taková příležitost naskytne v budoucnu.

Ještě jednou mi dovolte vyslovit velké poděkování panu Mládkovi za spolupráci, popřát vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti do dalších let.

Libor Sečka, Velvyslanec