english  česky 

rozšířené vyhledávání

Seznam právníků

Na velvyslanectví ČR v Londýně se stále častěji obracejí české firmy i občané se žádostí o zprostředkování kontaktu na česky, případně slovensky mluvící advokáty ve Velké Británii.

Níže připojený seznam zahrnuje osoby poskytující právní služby v UK, které na základě výzvy Velvyslanectví ČR v Londýně vyjádřily zájem být do přehledu zahrnuty. Seznam není konečný. Na základě žádosti dalších osob poskytujících právní služby v UK bude seznam průběžně aktualizován a doplňován.

V takovém případě je třeba specifikovat informace o zájemci ve formě přiložené tabulky. Žádost je třeba zaslat na consulate.london@embassy.mzv.cz.

Jméno a příjmení,
Společnost

Website: 
Email:
Tel.:
Fax:  
Mobil:
Adresa:

Kvalifikace, poskytované služby (oblast práva), případně další relevantní informace

   
Seznam byl zhotoven pouze za účelem poskytnutí kontaktů na uvedené právníky (příp. osoby poskytující právní poradenství), kteří mohou (většinou na komerčním základě, výjimečně i zdarma) poskytnout právní poradenství v jimi specifikovaných oblastech.

Informace o dosažené praxi, kvalifikacích, členství v různých institucích a nabízených službách byly poskytnuty dále uvedenými osobami.

Velvyslanectví České republiky neručí za pravdivost těchto informací ani za kvalitu provedených služeb.

 

Kde hledat právní pomoc ve Velké Británii (rámcová informace)

přílohy

seznam právníků 01 2022 76 KB DOC (Word dokument) 20.1.2022