česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Nenad Maric, Pixabay
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Jak navštívit náš generální konzulát v době epidemie koronaviru?

Telefonní čísla generálního konzulátu ČR v Los Angeles pro pomoc občanům ČR v nouzi jsou:
+1 310 473 0889,
+1 310 266 1539


S cílem dodržování vyhlášených opatření na úseku ochrany zdraví před nákazou koronavirem je do odvolání poskytování všech úkonů za osobní účasti žadatele na generálním konzulátu ČR v Los Angeles podmíněno předchozím sjednáním schůzky.

Před tím, než o schůzku požádáte, zvažte urgentnost Vašeho požadavku: v okrese Los Angeles t. č. platí omezení týkající se volného pohybu osob.

O schůzku lze požádat e-mailem na losangeles@embassy.mzv.cz. Uveďte své jméno a příjmení, typ podání* a preferovaný (a případný náhradní) termín návštěvy od pondělí do čtvrtka v čase od 9.00 a 12.00 h.

Vyčkejte prosím písemného potvrzení termínu schůzky, které zašleme na vaši e-mailovou adresu. Písemným potvrzením termínu, došlým z generálního konzulátu (vytištěným na papíře nebo zobrazeným na obrazovce mobilního zařízení), je nutno se prokázat při vstupu do prostor generálního konzulátu.

V platnosti jsou některá mimořádná opatření pro vstup do prostor generálního konzulátu (PDF, 280 KB). Připomínáme zejména, aby všichni návštěvníci měli nasazenu roušku nebo respirátor.

* ověření pravosti podpisů a kopií listin, podání žádosti o cestovní pas, vyzvednutí cestovního pasu, zápis matriční události, agenda státního občanství ČR, úkony agendy CzechPOINT apod.