english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Přihlaste se na semestrální pobyty či kurzy češtiny v ČR

GK Los Angeles informuje zájemce z řad krajanské komunity o jazykové vzdělávání o nabídkách kurzů češtiny na rok 2022.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) přidělilo GK Los Angeles 1 místo na Letní škole slovanských studií 2022 v Poděbradech. Pro podrobnější informace (včetně detailních podmínek a jednotného formuláře k přihlášení) prosím navštivte odkaz MŠMT: Summer Schools of Slavonic Studies 2022, MŠMT ČR (msmt.cz). 

Do 15. 3. 2022 přijímáme přihlášky z řad krajanské komunity na semestrální pobyty, kurz českého jazyka a kurz metodiky výuky českého jazyka v roce 2021/2022 v České republice. Upozorňujeme, že konání kurzů a podmínky vstupu do ČR se mohou z důvodu pandemie COVID-19 vyvíjet.

Řádně vyplněné přihlášky na Letní školu slovanských studií 2022 prosím zasílejte na adresu Consulate General of the Czech Republic in Los Angeles , do 15. března 2022. Kopii přihlášky prosím zašlete na email: aneta_campbell@mzv.cz
Dům zahraniční spolupráce (DZS) dále v současnosti nabízí další dva kurzy českého jazyka:


a) Čtyřtýdenní kurz českého jazyka pro krajany (18. 7. – 12. 8. 2022);
b) Dvoutýdenní kurz metodiky výuky českého jazyka (22. 8. – 2. 9. 2022).

Řádně vyplněné přihlášky prosím zasílejte na adresu Consulate General of the Czech Republic in Los Angeles , do 15. března 2022. Kopii přihlášky prosím zašlete na email: aneta_campbell@mzv.cz

Konání kurzů a podmínky vstupu do ČR se budou odvíjet od aktuální situace kolem COVID-19.

Více informací o přihláškách, jejich náležitostech, termínech a podobách kurzů najdete na stránkách DZS na odkaze: Program podpory českého kulturního dědictví v zahraničí | Dům zahraniční spolupráce (dzs.cz).