english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České start-upy, jeďte s námi do Silicon Valley na Techcruch Disrupt 2017!

Generální konzulát ČR v Los Angeles, Czechinvest a ICT Aliance (Prague Startup Centre)připravili společný projekt ekonomické diplomacie, který umožní českým firmám účast na zářijovém Techcrunch Disrupt a na doprovodných akcích organizovaných v San Franciscu / Silicon Valley.

Pro zainteresované firmy je to unikátní příležitost představit se ve dnech 18.- 20. září 2017 na jedné z největších startup technologických konferencích světa a potkat se s potenciálními partnery a investory z celého světa a především USA.

Z projektu financovaného Evropským fondem pro regionální rozvoj Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost bude možné uhradit českým účastníkům až 75 % poplatku za účast na konferenci, 100 % nákladů na překlady a 50 % nákladů na cestovné (letenky) na konferenci a zpět.

V rámci národního pavilonu se bude moci světu představit až 12 českých firem se svými unikátními produkty. Český tým před cestou připraví americký kouč, který s nimi vybrousí umění prezentací a uspěšného „elevator pitch“. A na sérii networkingových akcí bude příležitost probrat možnosti získat investice od předních VC a „angel investors“.

Podrobnosti o přihlášce do projektu CzechDemo lze nalézt na webu Czechinvestu zde. Nejzazší termín pro podání přihlášky je 2. května 2017!

 

Marino Radačič, ekonomický diplomat GK ČR v Los Angeles