english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Čeští vinaři a výrobci lihovin, přijďte ukázat své výrobky americkým nákupčím!

Dovolujeme si pozvat české výrobce a distributory vína a lihovin k účasti na Czech – American Wine & Liqueur Business Forum, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) dne 2. května 2017 od 13 hodin.

Akci pořádá Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Los Angeles. Cílem je představit nákupčím vína a lihovin z různých amerických regionů českou produkci, a vytvořit tak pro české podniky příležitost k navázání obchodních kontaktů v USA.

Fórum zahájí náměstek ministra zemědělství Jiří Šír a budoucí zemědělský diplomat pro USA Petr Ježek. Business Fórum bude příležitostí pro české vinaře a producenty lihovin setkat se s americkými nákupčími, kteří přijedou do ČR v rámci incomingové mise podpořené projektem ekonomické diplomacie ve spolupráci Ministerstva zemědělství ČR, Ministerstva zahraničních věcí ČR a Generálního konzulátu ČR v Los Angeles. Po odborně zaměřených prezentacích jsou na programu networkingová jednání/B2B s občerstvením.

Jednacím jazykem bude angličtina. Vstup na akci je zdarma. Program naleznete zde. Registrace je otevřena na emailu: czechamericanwineliqueurforum@gmail.com

Marino Radačič, ekonomický diplomat GK Los Angeles