english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Krteček, koloběžky Crussis a dort Marlenka okouzlily downtown Los Angeles

Na prezentační akci International Youth Fellowship v centru Los Angeles dne 16.8.2017 nemohla chybět ani Česká Republika. 

Generální konzulát ČR v LA na svém stánku představil Českou republiku jako ideální turistickou destinaci a dal šanci vyzkoušet to nejlepší z ČR a jejího životního stylu v podobě koloběžek Crussis medové Marlenka a tradičního Krtečka.

Česká prezentace

Česká prezentace

Fotografie magické Prahy, koloběžky Crussis ,které díky svému designu a uhrančivé barvě mají vynikající „cool“ faktor a Marlenka, která je ve srovnání s americkými cukrovinkami mnohem méně sladká, mimořádně zaujala jak návštěvníky festivalu mládeže, tak i kolemjdoucí na prestižní lokalitě Grand Parku Los Angeles, který je obklopen mrakodrapy se sídli významných firem a institucí. Děti zase oceňovaly výstavu českého Krtečka, jehož příběhy jsou plné přátelství.

Ochutnávka dortu Marlenka

Ochutnávka dortu Marlenka

Česká republika je v USA považována za jednu z top žádaných destinací a vyniká jak dobrou pověstí, unikátní architekturou, kulinářskými specialitami i mimořádně vysokou mírou bezpečnosti. Akce jako tato pomáhají zvyšovat povědomí o ČR i o českých produktech, které jsou stále dostupnější na americkém trhu. 

Marino Radačič, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Los Angeles