česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Videospot „Česko tvoří skvělí lidé“

Nový oficiální videospot Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Češi jsou uznávanými odborníky v mnoha odvětvích lidské činnosti, od vědy, průmyslu a inovačního prostředí přes sport až ke kultuře či gastronomii. Proto se „Česko tvoří skvělí lidé“ stalo mottem nového videoklipu, jenž vám nabízíme ke zhlédnutí. Uvidíte v něm to nejlepší, co Česko může nabídnout a čím v zahraničí zaujme.

 

VIDEOSPOT KE SHLÉDNUTÍ  Česko tvoří skvělí lidé

 


Upozornění na možnost stažení videa pouze pro české právnické osoby:

Pokud jde o problematiku autorských práv, videoklip je možné užít pouze nevýdělečným způsobem, a to výlučně za účelem propagace České republiky v zahraničí.

V případě, že máte zájem o promítání offline (tedy ze stažené kopie videoklipu), je nutné uzavřít s MZV podlicenční smlouvu. Za tímto účelem:

  1. vyplňte a podepište přiložený dokument a 
  2. zašlete jej ve 2 vyhotoveních v zalepené obálce nadepsané „Videoklip-podlicence“ na adresu: Ministerstvo zahraničních věcí, Odbor veřejné diplomacie, Loretánské náměstí 5, 118 00 Praha 1.

Podpisem smlouvy rovněž poskytujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováváním osobních údajů Ministerstvem zahraničních věcí pro účely poskytnutí podlicence.

přílohy

Podlicenční smlouva_CZ 106 KB PDF (Acrobat dokument) 17.2.2017

Podlicenční smlouva - formulář - CZ 106 KB PDF (Acrobat dokument) 1.2.2017