česky  english  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Lusace
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva pro přihlášky do Challenge Fund (Czech-UNDP Partnership for SDGs)

Partnerství pro cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN otevřelo výzvu pro přihlášky do Challenge Fund 2022. Uzávěrka přihlášek je 31. července 2022.
 

Cílem projektů Challenge Fund je přenos českých inovací do 6 partnerských zemí. Jedná se o Bosnu a Hercegovinu, Etiopii, Gruzii, Kambodžu, Moldavsko a Zambii. Podporované inovace mohou pocházet z mnoha oblastí od zdravotnictví, komunitního plánování po implementaci moderních technologií v dopravě.

Výzva Challenge Fund 2022 je určená českým soukromým firmám, univerzitám, výzkumným centrům a neziskovým organizacím. Žadatelé musejí mít lokálního partnera, aby byla zajištěna dlouhodobá udržitelnost projektů.

V rámci grantu je možno získat až 40 000 USD na roční projekt, podporu během realizace, a také reference od Rozvojového programu OSN (v případě úspěšné realizace).  Žadatelé musí také poskytnout minimální spolufinancování 20 %. Začátek implementace je předpokládaný na konec září 2022 a trvání projektu je 12 měsíců.  Uzávěrka přihlášek je neděle 31.7.2022, 11:59 SEČ.

Podrobné informace k Challenge Fund a přihláškám naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR.