česky  українською 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.pixabay.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Připravované veletrhy, výstavy a fóra v západním regionu Ukrajiny v roce 2021

Níže přinášíme seznam veletrhů, výstav a fór, které jsou v regionu západní Ukrajiny, především ve Lvově, plánovány na rok 2021.

Výstava je zaměřená na drahokamy, polodrahokamy, nástroje určené ke šperkařské činnosti, hodinky, bižuterii a další.

Pravidelné stavební fórum určené pro setkání výrobců, dealerů a distributorů moderních stavebních technologií a materiálů v západním regionu Ukrajiny.

Jedná se o největší zdravotnické fórum na západě Ukrajiny, které navštěvují vědci a specialisté z různých odvětví zdravotnictví, výrobci zdravotnických zařízení nebo lékařských preparátů. Fórum je organizováno za podpory Ministerstva zdravotnictví Ukrajiny a Odbory ochrany zdraví Lvovské oblastní státní administrativy.

Výstava prezentuje současné trendy v oblasti stomatologie.

Tradiční výstava pořádaná ve Lvově už od roku 1998 se zaměřuje na prezentaci zařízení a nástrojů pro lesnictví, zpracování dřeva a výrobu nábytku.

  • Mezinárodní investiční fórum „Ternopilščyna Invest – 2021“ (Міжнародний інвестиційний форум „Тернопільщина Інвест – 2021“, květen 2021, Ternopil

Fórum představí investiční a turistický potenciál Ternopilské oblasti, včetně prezentací aktuálních investičních projektů.

e-mail: invest.tern@gmail.com

Největší knižní veletrh na Ukrajině a jeden z největších v regionu střední a východní Evropy.

Největší událost v oblasti informačních technologií na Ukrajině a jedna z největších podobných událostí ve střední a východní Evropě. Fórum je určeno pro představitele IT firem, zástupce start-upů, programátory, designery a další.

Výstava je určena zástupcům ukrajinských a zahraničních turistických organizací a společností. Hlavním cílem výstavy je zviditelnění ukrajinského turistického potenciálu a popularizace turistických možností Ukrajiny.

Jedná se o nejvýznamnější výstavu z oblasti ubytovacích a stravovacích služeb na západní Ukrajině.

Cílem výstavy je prezentace současných metod léčení, nových zařízení, technologií a materiálů ve stomatologii.

Jedno z největších ekonomických fór na Ukrajině, které je určeno pro odbornou diskusi o hlavních problémech spojených s konkurenceschopností, strategickým rozvojem a ekonomickým růstem regionu.

Výstava je určena k prezentaci nových produktů ukrajinských a zahraničních výrobců v oblasti zemědělství.

Jediná specializovaná výstava zaměřená na zboží a služby pro děti, která se koná v regionu západní Ukrajiny.

V případě zájmu o další informace ohledně výstav, veletrhů a fór v regionu západní Ukrajiny kontaktujte, prosím, obchodně-ekonomický úsek Generálního konzulátu České republiky ve Lvově.

Vladimír Kadlec, Vitalij Markovyč, Generální konzulát České republiky ve Lvově