česky  українською 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Generální konzulát České republiky ve Lvově
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Předání ocenění účastníkům 48. Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2020

Ocenění za účast ve 48. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2020 předal generální konzul České republiky Pavel Pešek třem úspěšným soutěžícím z Art Studia Bee ve Lvově. Tématem ročníku byla Krajina.

Z rukou generálního konzula České republiky ve Lvově Pavla Peška přijali čestná uznání Chrystyna Pudak, Roman Mayko a Sofiia Kovalyk.

Generální konzul Pavel Pešek úspěšným soutěžícím pogratuloval a ocenil jejich zájem o výtvarné umění. Zdůraznil, že v životě se nestává úspěšným ten, kdo děla to, co musí, ale především ten, kdo dělá i něco navíc.

V konzulárním obvodu Generálního konzulátu ve Lvově byla oceněna ještě Melania Vodjko z Art School v Lucku, které generální konzul Pavel Pešek předal čestné uznání během služební cesty v říjnu 2020.

Do 48. ročníku výtvarné soutěže bylo zaregistrováno celkem 22 216 prací ze 78 zemí světa, kterým porota udělila 1 403 ocenění včetně 214 medailí. Tématem 49. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2021 je „Robot a umělá inteligence“.

přílohy

MDVV Lidice 2020