česky  español 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: facebook
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání ke sledování druhého videochatu k aktuální situaci ve Španělsku

(Archivní článek, platnost skončena 01.06.2020 / 12:30.)


Velvyslanectví ČR v Madridu zve všechny zájemce ke sledování v pořadí již druhého videochatu k aktuálním konzulárním tématům ve Španělsku. Všichni zájemci mohou videochat sledovat v pátek dne 29. května 2020 od 13:00 hodin na facebookové stránce našeho úřadu. 

Rádi bychom Vás pozvali ke sledování druhého videochatu k aktuálním konzulárních tématům ve Španělsku, který se uskuteční dne 29. května 2020 od 13:00 hodin na facebookové stránce Velvyslanectví ČR v Madridu. 

O událostech minulých týdnů a současné situaci v ČR a ve Španělsku opět promluví velvyslanec ČR ve Španělsku Ivan Jančárek, paní konzulka Ivana Zandona a naši honorární konzulové pan Dalibor Čiak sídlící na Baleárských ostrovech a paní Marcela Tosal z Kanárských ostrovů.

Odpovíme na Vaše dotazy ohledně služeb zastupitelského úřadu, možností cestovat ze Španělska do ČR i naopak a uvítáme Vaše podněty ke zlepšení naší práce.

Vaše případné dotazy či připomínky můžete posílat buď na email chatembassymadrid@gmail.com, a to do čtvrtka 27. května 2020 do 12:00 hodin, nebo přímo na facebookovou stránku či v průběhu vysílání. 

Děkujeme a těšíme se na Vás.