česky  español 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Madrid
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Podnikatelská mise českého pivovarnického sektoru

Mise se účastnilo 10 českých pivovarů a technologických firem, které jednaly s téměř 40 španělskými distributory a importéry.

Dne 9.6.2021 proběhla na Velvyslanectví ČR v Madridu prezentace českého pivovarnictví. Akci zahájil velvyslanec Ivan Jančárek a ředitel Odboru ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR pan Marek Svoboda.  

Obchodní část B2B se uskutečnila v budově velvyslanectví. Následně se účastníci přesunuli do rezidence velvyslance, kde měli španělští obchodníci možnost ochutnat a porovnat jednotlivé produkty u stánků jednotlivých pivovarů. Hosté si také vyslechli prezentaci pivního experta a someliéra v rámci pěti řízených degustací.  

Pivovary a jejich produkty byly rovněž představeny zástupcům více než 20 španělských médií.  

Akci lze považovat za úspěšnou a věříme, že výsledky této podnikatelské mise budou znatelné co nejdříve a že produkty našich pivovarů najdou své místo v nabídce španělských restaurací a v obchodní síti.  

Prezentace proběhla díky finanční podpoře Ministerstva zemědělství ČR a ve spolupráci s CzechTrade a CzechTourism. 

Podnikatelské mise se zúčastnily tyto české firmy: Aurosa, Czech Brewmasters, Flowmax, Lindr, Pacovské strojírny, Pivovar Ferdinand, Primátor, Tradiční pivovar v Rakovníku, Vinohradský pivovar a Pivovar Herold Březnice.

Galerie


Pivovarská mise / Misión cerveceras