česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Dočasné pozastavení úředních hodin a objednávání schůzek

S odvoláním na opatření vydaná vládou v UK (STAY ALERT) a na epidemiologickou situaci na severu Anglie nadále platí dočasně pozastavení úředních hodin a  objednávání schůzek na GK Manchester. Vzhledem k současné situaci žádáme občany, kteří již schůzku sjednanou mají, aby jí až do odvolání považovali za zrušenou.
Pro další informace sledujte webové stránky a facebook GK Manchester.

GK Manchester funguje v omezeném režimu, úřední hodiny jsou momentálně zrušeny, a to včetně vydávání cestovních pasů. Vzhledem k současné situaci žádáme občany, kteří již schůzku sjednanou mají, aby jí až do odvolání považovali za zrušenou. Děkujeme za pochopení. Urgentní případy vyřizujeme na základě předchozí telefonické domluvy.

Pro další informace sledujte webové stránky GK Manchester. Dále doporučujeme sledovat stránky  MZV ČR, vlády ČR, ministerstva vnitra, ministerstva zdravotnictví a ministerstva dopravy.
V součásnosti odpovídáme pouze na urgentní mailové dotazy, zejména v souvislosti s pandemií koronaviru.

Telefonní linka +44 (0)1618726748 funguje pouze pro případy nouze od úterý 17.03.2020 od 9:00 - 11:00 hod. v pracovní dny. (nikoliv pro objednávání schůzek na GK Manchester)