česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Manile
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České univerzity na studijním veletrhu EHEF 2020

Pět českých univerzit se zúčastnilo letošního Veletrhu vysokého školství v EU (EHEF), který dne 2. října 2020 proběhl kvůli globální pandemii Covid-19 pouze virtuálně.

European Higher Education Fair (EHEF) každoročně pořádá Delegace EU v Manile ve spolupráci s členskými zeměmi EU a Commission on Higher Education (CHED).

Letošní EHEF s podtitulem “The Future is EUrs” byl nucen kvůli globální pandemii Covid-19 proběhnout pouze virtuálně, čímž byla umožněna účast zájemcům o stadium v EU prakticky z celých Filipín.

Letošního EHEF se online zúčastnilo přes 8,000 studentů.

Na EHEF se prezentovali zástupci 93 univerzit z EU, z toho pět univerzit z ČR – Vysoká škola chemicko-technologická (VŠCHT), University of New York in Prague, Masarykova univerzita, Mendelova univerzita a Brněnská technologická univerzita.

Možnosti studia v ČR prezentovala Amiel Jeremy Diaz, pověřená (mj.) agendou školství na ZÚ Manila. Během své prezentace seznámila účastníky se školským systémem v ČR, podmínkami studentského života pro zahraniční student a základních studijních oborech.

Galerie


EHEF 2020 GOES VIRTUAL