česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nový systém registrace k podání žádostí o zaměstnanecké karty mimo programy ekonomické migrace - odložení termínu registrace ke slosování

(Archivní článek, platnost skončena 18.02.2022 / 07:41.)

Vzhledem k omezení chodu konzulárního úseku Velvyslanectví ČR kvůli šíření nové varianty omicron nového koronaviru Covid-19 v Manile, respektive kvůli uzavření prostor externího poskytovatele služeb (vízového outsourcingu) VFS Global se ruší termín registrace ke slosování za účelem získání termínu pro podání žádosti o zaměstnaneckou kartu mimo programy ekonomické migrace určený původně na pondělí 17. ledna 2022.

K odložení termínu jsme nuceni přistoupit vzhledem k tomu, že není jisté, kdy bude plně obnoven chod konzulárního úseku našeho úřadu a zejména vzhledem k tomu, že není jisté, zda v pondělí 17. ledna 2022 bude v provozu vízové centrum VFS Global v Manile, kde měla registrace proběhnout.

O novém termínu registrace do slosování k určení termínu podání žádosti o zaměstnaneckou kartu mimo programy ekonomické migrace budeme s předstihem informovat na těchto webových stránkách.