español  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Poslanci Parlamentu ČR navštívili Mexiko

Ve dnech 27.4. – 2.5.2019 navštívila Mexiko delegace Výboru pro evropské záležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, vedená předsedou Sněmovny Radkem Vondráčkem. Pana předsedu doprovázeli poslanci Ondřej Benešík, předseda Výboru pro evropské záležitosti, dále Jaroslav Bžoch, místopředseda, Jan Skopeček a Ondřej Veselý. Členy delegace byli i Jan Sechter, poradce předsedy Poslanecké sněmovny pro EU a zahraniční politiku, a pí. Jaroslava Sílešová, vedoucí kanceláře předsedy Poslanecké sněmovny.

V průběhu pobytu delegace navštívila Poslaneckou sněmovnu Národního kongresu Mexika, kde se setkala s předsedy a členy Zahraničního výboru, Výboru pro ekonomiku, obchod a konkurenceschopnost, Výboru pro migrační záležitosti a Výboru pro práci a sociální otázky. Delegace byla přijata i předsedou Poslanecké sněmovny Národního kongresu Mexika, p. Porfiriem Muňozem Ledem.

Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček se setkal s předsedou Senátu Národního kongresu Mexika Martím Batresem Guadarramou, delegace navštívila i zástupce Vysoké komisařky OSN pro lidská práva pana Jana Jařaba, velvyslanec EU v Mexiku Klaus Rudischhauser pak pro delegaci uspořádal pracovní oběd.

 

Galerie


Návštěva předsedy Poslanecké sněmovny