česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Náměstek ministra zahraničních věcí České republiky Martin Tlapa vedl podnikatelskou misi do Ženevy

Ve dnech 24. – 25. dubna 2017 navštívil v čele podnikatelské mise Ženevu náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa. V rámci této mise absolvovali zástupci sedmi českých firem, zaměřených především na environmentální služby, seminář o dodávkách do OSN, organizovaný oddělením dodávek Úřadovny OSN v Ženevě (UNOG). Účastníci akce měli také příležitost k neformální diskuzi a k navázání kontaktů mezi českými firmami a zástupci vybraných agencií OSN.
 

Náměstek Tlapa se dále zúčastnil panelové diskuze v rámci Regionálního fóra o udržitelném rozvoji na téma implementace Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) v evropském regionu, kde hovořil o přijetí Strategického rámce Česká republika 2030 a o přípravě dobrovolného přezkumu pokroku v realizaci SDGs v České republice, které proběhne v červenci v newyorském sídle OSN.

Na okraj zasedání se náměstek Tlapa bilaterálně setkal s výkonným tajemníkem Evropské hospodářské komise Christianem Friisem Bachem, který ocenil výbornou spolupráci s Českou republikou i naše ambice předsedat Hospodářské a sociální radě OSN.   

Nám.Tlapa8
Nám.Tlapa10

 

Nám.Tlapa11