česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Monika Pivoňková
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká účast na charitativní akci Winter Bazaar 2018

Velvyslanectví České republiky se i v letošním roce zúčastnilo vánočního charitativního bazaru v Moskvě, který se konal 1. 12. 2018 v hotelu Radisson Slavyanskaya. Na letošní jubilejní ročník přišlo více než 5000 návštěvníků a podpořilo ho přes 50 zahraničních ambasád.
 

Tato akce, kterou pořádá každým rokem Mezinárodní klub žen (IWC), je oblíbeným místem, kde je možné prezentovat  svou zemi národní kuchyní či typickými výrobky a zároveň přispět na dobročinné projekty organizacím, se kterými IWC dlouhodobě spolupracuje.

Na našem stánku měli návštěvníci možnost ochutnat české točené pivo, vydatnou gulášovou polévku,  českou becherovku, pražskou šunku či jablečný závin. Mezi vyhledávané produkty patřilo především české broušené sklo, Lázeňské oplatky, Fidorky, Becherovka Lemon, ale i vánoční cukroví, perníčky, zvonečky a adventní věnce, které vlastnoručně vytvořily české ženy a manželky zaměstnanců české ambasády.

Děkujeme tímto sponzorům: Ronex, Preciosa, Hamé a drobným přispěvatelům z řad zaměstnanců, že přispěli na tuto smysluplnou a milou akci.

Galerie


Česká účast na charitativním bazaru 2018