česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Moskva
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká účast na předvánočním charitativním bazaru v Moskvě

Velvyslanectví České republiky se i v letošním roce zúčastnilo vánočního charitativního bazaru v Moskvě, který se konal 30. 11. 2019 v hotelu Radisson Slavyanskaya. Na letošní jubilejní ročník přišlo více než 5000 návštěvníků a podpořilo ho přes 50 zahraničních ambasád.

 

Tato akce, kterou pořádá každým rokem Mezinárodní klub žen (IWC), je oblíbeným místem, kde je možné prezentovat  svou zemi národní kuchyní či typickými výrobky a zároveň přispět na dobročinné projekty organizacím, se kterými IWC dlouhodobě spolupracuje.

Na našem stánku měli návštěvníci možnost ochutnat české točené pivo a svařené víno, vydatnou gulášovou polévku, domácí kynuté koláčky a české párky.

Mezi vyhledávané produkty patřilo především české broušené sklo, které poskytly firmy Ronex a Egermann, česká bižuterie firmy Preciosa, originální česká kosmetika Manufaktura, pivo Svijany a becherovka, ale i v letošním roce poprvé prezentované české hračky firmy Kovap a česká čokoláda firmy STEINER & KOVARIK. Hosté si mohli zakoupit rovněž potraviny od české firmy Hamé, domácí vánoční cukroví a ručně vyrobené vánoční ozdoby.

Galerie


charitativní bazar 2019