česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na vystoupení dětského souboru Rolnička Praha

Dětský pěvecký sbor Rolnička Praha se ve dnech 4.- 7. května 2017 na pozvání pořadatelů zúčastní známého Velikonočního festivalu Valerije Gergijeva, který se koná každoročně v Moskvě a v mnoha dalších městech.
 

Rolnička Praha vystoupí na koncertu duchovní hudby ve čtvrtek 4. 5. od 20.00 hodin v Petropavlovském chrámu v Moskvě, (Собор Святых Петра и Павла, Starosadský pereulok 7/10).  Ve druhé části vystoupí bulharský komorní sbor a orchestr.

Pražský sbor dále zazpívá na humanitárním koncertu v Domově veteránů práce v Moskvě. Vrcholem krátkého koncertního turné bude hodinový koncert duchovní hudby 6. 5. v Kolomně, ve 12.00 v Chrámu Archanděla Michaela (Храм Михаила Архангела, Graždanskaja 71, Kolomna), a zejména vystoupení na závěrečném sborovém Galakoncertu. Ten se koná 7. 5. od 19.00 v prestižním sále Konzervatoře P. I. Čajkovského v Moskvě (Концертный зал им. П.И.Чайковского, Triumfální náměstí). Zde bude Rolnička Praha zpívat po boku renomovaných sborů z Ruska i ze zahraničí a představí českou lidovou hudbu v různých úpravách.

Více na www.easterfestival.ru, www.rolnicka-praha.cz