česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Kristina Kozulicyna
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Promoce a imatrikulace studentů společného bakalářského programu

Dne 16. listopadu 2018 proběhly v reprezentačních prostorách ZÚ Moskva promoce a imatrikulace ruských studentů společného programu „Podniková ekonomika a management“ Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a Moskevské městské univerzity managementu (MGUU).

Slavnostního ceremoniálu se v reprezentačních prostorách ZÚ Moskva zúčastnili za českou stranu děkan Fakulty Podnikohospodářské VŠE prof. Ing. Ivan Nový, CSc., proděkanka pro pedagogickou činnost doc. ing. Hana Mikovcová, Ph.D., doc. RNDr. Jan Heřman, CSs. z Podnikohospodářské fakulty VŠE a Ing. Ladislav Tyll, MBA, Ph.D. zástupce vedoucího katedry podnikové ekonomiky, za ruskou stranu pak rektor MGGU Vasilij Jurjevič Fivejskij, CSc.

Na úvod přivítal akademické hodnostáře, studenty i jejich rodiče velvyslanec ČR v RF Vítězslav Pivoňka, který uvedl, že ZÚ Moskva má velký zájem o podporu společných projektů v oblasti školství a vzájemná spolupráce univerzit je dobrou investicí do budoucnosti česko-ruských vztahů.

Promocí na ZÚ Moskva se v letošním roce zúčastnilo rekordních 22 absolventů společného programu, imatrikulační slib do rukou děkana Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické pro akademický rok 2018/2019 složilo 8 nových studentů.

Galerie


Promoce a imatrikulace 2018