česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Registrace k podání žádostí o dlouhodobé pobytové tituly dne 7. února 2022 - registrace byla z důvodu zaplnění všech volných míst na dané období pozastavena

Konzulární oddělení zastupitelského úřadu v Moskvě informuje, že další objednávání k podání žádosti o dlouhodobé pobytové tituly bylo zahájeno dne 7. února v 10:00 hodin moskevského času. Z důvodu rychlého zaplnění všech volných míst na období březen - duben 2022 registrace byla krátce po svém spuštění pozastavena.
 

Konzulární oddělení upozorňuje, že obnovení registrace se netýkalo žadatelů o ty dlouhodobé pobytové tituly, jež se mohou k podání svých žádostí registrovat průběžně.

 

Ke zpracování byly přijaty pouze následující objednávky:

·         zaslané v souladu se závaznými pravidly k objednávání 

·         zaslané na správnou objednávací emailovou adresu

 

UPOZORNĚNÍ:

Konzulární oddělení před spuštěním registrace vyzvalo všechny, jež plánovali zaslat dne 7. února 2022 registrační e-mail, o důkladné prostudování všech pravidel objednávání.

Nevyplnění jednoho z pravidel  bude mělo za následek vyřazení žadatele z objednávání. V takovém případě autor mailu neobdrží dodatečnou odpověď.

Konzulární oddělení rovněž upozorilo na povinnost uvedení do předmětu objednávacího mailu čísla cestovního pasu žadatele.

V případě obdržení většího počtu e-mailů s cílem objednání totožného žadatele, bude tento žadatel z registrace automaticky vyřazen, a to i v případě, že e-maily budou zaslány z odlišných e-mailových adres.

Žadatelé budou zapisováni na volná místa k podání žádostí do konce dubna 2022.

Objednací e-maily zaslané před výše uvedeným datem nebyly zpracovány.

Konzulární oddělení rovněž upozorňuje, že obdržení automatické odpovědi o přijetí registračního mailu ke zpracování automaticky neznamená, že žadatel bude zapsán k podání žádosti, neboť registrační mail musí splňovat všechna pravidla objednávání.