deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mnichovský veletrh Electronica 2016 - česká účast

Mezinárodního veletrhu elektroniky, elektronických prvků, systémů a aplikací se ve dnech 8. až 10. 11. 2016 v Mnichově účastní i 22 českých vystavovatelů, někteří z nich v rámci společného českého stánku agentury CzechTrade. 
 

Světový veletrh elektronických součástek, systémů a aplikací ELECTRONICA 2016 se v Mnichově od 8. do 11. listopadu 2016.

Embedded Platforms Village

Nová expozice Embedded Plattforms Village představuje další zvýraznění sektoru embedded (vestavných) systémů. Na společné výstavní ploše mohou vystavovatelé představit své know-how a na konferenci Embedded Platforms sdílet své znalosti s odbornou komunitou. 

IT2lndustry@electronica

Po úspěšném spuštění na veletrhu electronica 2014, tehdy ještě pouze v podobě konference, se v tomto roce představí IT2lndustry ve vlastních výstavních prostorách výrobky a službami zaměřenými na průmyslový Internet věcí. K tématům veletrhu electronica a doprovodné „Otevřené konference zaměřené na inteligentní digitálně zasíťované pracovní prostředí" patří mimo jiné smart továrna, komunikace M2M, průmyslový software a průmyslové systémy, big data (cloud) nebo bezpečnost průmyslových IT. IT2lndustry se koná souběžně s veletrhem electronica ve dnech od 8. do 11. listopadu na mnichovském výstavišti.

Nová start-up platforma

Start-up projekty a firmy působí pozitivně na růst ekonomiky a zaměstnanosti. Čelí však často velkým výzvám, pokud jde o nalezení správného partnera pro svůj vlastní nápad nebo zajištění financování. Veletrh electronica ve spolupráci s odborným časopisem Elektor představí poprvé Start-up Platformu, jež dává veletrhu nové fórum, které na jednom místě propojuje inovační schopnosti a vysokou kompetenci řešení nově vznikajících start-up projektů s průmyslem. 

Trvalý zájem vystavovatelů z ČR

Zájem českých firem o účast na veletrhu electronica je v posledních letech konstantní a pohybuje se kolem dvou desítek vystavovatelů. V rámci expozice agentury pro podporu exportu CzechTrade se na ploše 100 m2 představí devět českých firem a dalších dvanáct bude mít na veletrhu electronica 2016 svůj samostatný výstavní stánek. 

Zdroj: Agentura CzechTrade

přílohy

Catalogue CZ Electronica 2016 826 KB PDF (Acrobat dokument) 8.11.2016