deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České firmy na veletrhu IWA OutdoorClassics 2018 v Norimberku

Letošního jubilejního 45. ročníku veletrhu IWA OutdoorClassics – mezinárodní přehlídky loveckých zbraní a střeleckého sportu, outdoorové výbavy a výstroje pro účely civilní a institucionální bezpečnosti se v Norimberku účastní rekordní počet 54 českých vystavovatelů, včetně Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva ČR a agentury CzechTrade.
 

Celkově veletrh v r. 2017 prezentovalo  1.504 vystavovatelů z 57 zemí, návštěvnost byla 49.253 odborných návštěvníků ze 119 zemí - z toho cca. 2.780 návštěvníků z ČR, což je po hostech ze SRN nejpočetnější návštěvnická skupina. 

Norimberský veletrh IWA se za čtyřicet let existence stal nejdůležitějším mezinárodním veletrhem loveckých a sportovních zbraní a souvisejícího doplňkového sortimentu: střeliva, optiky, elektroniky a kompletního outdoorového vybavení. Nabízí rovněž nože a dárkové předměty s loveckou tematikou, trofeje a vybavení pro rybáře, prostředky osobní ochrany a vybavení pro bezpečnostní složky. Počet vystavovatelů stoupl ve srovnání s loňským rokem přibližně o čtyři procenta, počet odborných návštěvníků dokonce o osm procent. Osm z deseti vystavovatelů a téměř dvě třetiny odborných návštěvníků přijíždí do Norimberka ze zahraničí, díky tomu je IWA OutdoorClassics jednou z nejvíce internacionálních akcí na norimberském výstavišti.

Pro více informací můžete kontaktovat oficiální zastoupení veletrhu v ČR:

PROveletrhy s.r.o.: Římská 37, 120 00 Praha 2, Naďa Lichte, Tel: 775 66 35 48, Tereza Tůmová, Tel.: 775 663 700, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz.

Odkaz na veletrh: www.iwa.info

Seznam českých vystavovatelů na IWA 2018 (DOC, 35 KB)