deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GK
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česko-bavorské setkání k vodíkové ekonomice

S potěšením Vás zveme na virtuální česko-bavorské setkání k vodíkové ekonomice, které se uskuteční 29. 4. 2021 od 14:00 - 15:30 online. Cílem setkání je propojení českých a bavorských aktérů v oblasti vodíku. Setkání pořádá Generální konzulát ČR v Mnichově společně s Zentrum Wasserstoff.Bayern (H2.B) a Českou vodíkovou technologickou platformou (HYTEP). Virtuální setkání je jedinečnou možností pro networking mezi českými a německými společnostmi.

Česko i Bavorsko se orientují na klimaticky neutrální vodík jako ústřední součást budoucího integrovaného energetického systému. Vodík může propojit oblasti energetiky, dopravy, průmyslu a vytápění a sehrát zásadní roli v dekarbonizaci těchto odvětví. Vodíkové technologie otevírají českým a bavorským firmám nové udržitelné obchodní modely a značný potenciál pro přidanou hodnotu

Setkání bude simultánně tlumočeno do češtiny a do němčiny.

Pokud se chcete zúčastnit napište prosím na emailovou adresu zuzana_zechovska@mzv.cz do 23. dubna 2021.

V rámci přihlášení prosím pošlete Vaši „vizitku“ v češtině a v angličtině s Vaší fotografií. Tato vizitka má přispět k tomu, aby organizátoři dopředu získali více informací o účastnících a zjistili příslušné zájmy pro společné projekty a zakázky. Ukázku vizitky naleznete ve formě obrázku pod příspěvkem. Po setkání obdržíte ke stažení všechny vizitky českých a bavorských účastníků.


Link na virtuální setkání obdržíte pár dní před akcí.
Těšíme se na Vaše příspěvky a na živou česko-bavorskou interakci!