deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

„Smart City - Energy and Environment“ - pozvánka na česko-bavorské expertní setkání

Srdečně zveme firmy a sdružení z oblasti Smart City – energetika a životní prostředí na česko-bavorské odborné setkání a networking s akcentem na česko-bavorskou přeshraniční spolupráci!
 

Česko-bavorské setkání pořádá Generální konzulát ČR v Mnichově v rámci Projektů ekonomické diplomacie 2018 v kooperaci s Centrem digitalizace Bavorska (ZD.B) v Garchingu na severu Mnichova ve středu 27. června 2018 od 13 do 17 hod.

Prezentace a info-pool projektů a firem představí inovativní české a bavorské projekty, klastry a firmy z oblasti Smart City se zaměřením na energetiku a životní prostředí, například čističku vzduchu, fasádní nátěry, chytrý městský mobiliář či IT-aplikace pro chytrá města.  

Setkání se zaměří na regionální spolupráci („Smart Region“) českých a bavorských partnerských měst (např. Regensburg-Plzeň) a přeshraniční spolupráci v teritoriu Euregionu Bavorský les/Šumava, Euregio Egrensis a Evropského regionu Dunaj-Vltava. Výstupem setkání by mělo být také navázání kontaktů a propojení odborných sdružení a klastrů Czech Smart City Cluster, Centra digitalizace Bavorsko a Smart Cities Tech Partnership.

Jednací řečí setkání bude angličtina, účast na akci je bezplatná. V případě Vašeho zájmu o setkání nás prosím kontaktujte!

Lydie Holinková a Veronika Firbachová

Generální konzulát ČR v Mnichově                  

lydie_holinkova@mzv.cz

veronika_firbachova@mzv.cz

 

 

 

 

 

přílohy

Program 27.6.2018 Smart Cities 47 KB DOC (Word dokument) 21.6.2018