english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Lhůta pro zápis do zvláštního seznamu voličů končí dne 29. srpna 2021

(Archivní článek, platnost skončena 11.10.2021 / 14:00.)

Občané České republiky s dlouhodobým pobytem v zemích akreditace Velvyslanectví ČR v Nairobi (Keňa, Burundi, Rwanda, Tanzanie, Uganda) se mohou nechat zapsat do zvláštního seznamu voličů vedeného velvyslanectvím nejpozději do 29. srpna 2021 do 16:00 hod.

Pro účast ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, které se konají dne 8. a 9. října 2021, je potřeba zapsat se do zvláštního seznamu voličů nejpozději do 29. srpna 2021 do 16:00 hodin. Po tomto datu již nebude zápis až do konání parlamentních voleb možný a voličům, kteří nebudou v tomto seznamu zapsáni nebo nepředloží voličský průkaz, nebude na zastupitelském úřadu umožněno volit. Proto se prosím nezapomeňte do seznamu včas zapsat nebo si vyřídit voličský průkaz. 

Více informací k zápisu do zvláštního seznamu voličů a k volbám konaným na Velvyslanectví ČR v Nairobi naleznete na našich stránkách.

V minulosti provedený zápis do zvláštního seznamu voličů vedeného Velvyslanectvím ČR v Nairobi platí rovněž i pro parlamentní volby konané v říjnu 2021.